Reservation
Teşvikiye Caddesi 41-41/A K.8 Nişantaşı İstanbul 34367 12:00 - 02:00 +90 212 230 66 66

TableBooking
  AŞK ALÇAK SESLE YEMEK KISIK ATEŞTE KONUŞUR

  Sonsuz aşka ya da kalıcı başarıya giden kestirme bir yol olmadığı gibi rafine yaşamın da kestirme yolu yoktur. Tabiat ana iyi yaşamın tadına varmanız için size tüm olanaklarını sunarken, bizler de Frankie ailesi olarak özenli ve rafine duruşumuz ile bu yolda size eşlik ediyoruz. Marmaris Orhaniye’de yer alan Martı Marina ve Hemithea Otel ile birlikte çıktığımız bu yolculukta, yerel ve aile üreticilerinden özenle seçtiğimiz ürünlerle geleneksel tariflerin özüne sadık kalarak, yavaş yavaş pişirilen yemeklerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


   

  Çam ormanlarının içinde, ay ışığı ve yıldızlar eşliğinde kapılarını açan Port Frankie yavaş ve rafine bir yaşamın anahtarını sizlere sunuyor. Bu ambians canlı müzikli gecelerde daha da renkleniyor…

   

  Sabah kahvaltısından başlayarak, gece 24:00’ e kadar yörenin mevsimsel ürünlerinden oluşan lezzetlerini deniz ve marina kokan atmosferinde sizlere sunuyor.

   

  Sabah saatlerinden itibaren deniz ve güneşin keyifine eşlik eden lezzetlerimiz ile sizi iskelemize veya havuz başına bekliyoruz.

  Muhteşem gün batımına eşlik eden müziklerimiz “sunset mood“ konsepti ile hızlanıyor ve artizan toniklerimiz ile hazırlanan cin tonikler, sizi güneşin yorgunluğundan uzaklaştırıp geceye hazırlıyor.


   

  REZERVASYON

  Martı Marina & Yacht Club

  Orhaniye Koyu Keçibükü Mevkii, 48700 Marmaris

  0 252 487 10 63 – 64

  portfrankie@marti.com.tr


  X