Reservation
Teşvikiye Caddesi 41-41/A K.8 Nişantaşı İstanbul 34367 12:00 - 02:00 +90 212 230 66 66

TableBooking
  FrankieBu Hafta 3 – 7 Ekim

   

  Sizi, bu haftanın öne çıkanlarını deneyimlemeye Frankie’ye davet ediyoruz.

  Haftanın Yemeği

  Akya Carpaccio: Akya carpaccio, edamame, kişniş, lime, kırmızı, sarı ve yeşil meksika biberleri, soya sos ile bir araya gelip üzerine maskülin ve mikrofilizler ile zenginleştirilir. Afiyet olsun!


  Haftanın Tatlısı

  Ev Yapımı Kireçte Kabak, Tahin Dondurma ile: Kireçte balkabağı üzerinde Antep fıstığı yanında bulunan tahin dondurmanın altında bisküvi kırıntıları, mikrofilizler ve pekmez muhteşem bir ahenk içerisinde..


  Haftanın Kokteylleri

  Daphne: Guatemala Rom’u Zacapa’nın vanilya, kahve, zencefil ve tatlı kayısı aromaları ile yöresel meyvemiz olan Amasya elmasının defne yaprağı ve zencefille harmanlanması sonucu ortaya çıkan bu kokteylimizi denemeniz için sizi Frankie İstanbul’a davet ediyoruz!

  APTERYX: Portakal likörü, Yalova kivisi, taze yeşil elma ve kendi yetiştirdiğimiz dağ kekiği premium vodka ile bir araya gelince..


  Pembelerde Bu Hafta

  Cinsault & GrenacheCinsault & Grenache üzümlerinden yapılan bir blenddir. Gül Pembe, berrak ve canlı görünümlü bir renge sahiptir. Damakta meyvemsi tatlar barındırmaktadır. Nektar, kayısı ve şeftali tatları damakta mevcuttur.

  Damak burunla uyumlu orta dengeli ve yumuşak içimli rozedir.

  Düşük asiditesi, öne çıkan meyvemsi dokunuşlar, orta uzunluktaki finalinde bulunan meyvemsi tatlar ile akılda kalıcı bir rozedir.


  Dj Kaan Demiral

  “Bu hafta kulağıma takılanlar”

  X